-
Kategorie

Produkt dodany do oferty

Zobacz oferty

Czujnik tlenku węgla (czadu) CTW-03 - zasilanie bateryjne (AA)

szt.

ZAMEL

CTW-03

5903669346708

533345.ZAMEL

CZUJNIK CZADU

Cena: 88,31 zł
108,62 zł brutto

1 szt.
10 szt.

Dane techniczne

Napięcie [V] bateryjne
Długość całkowita [mm] 140
Wysokość [mm] 35
Szerokość [mm] 65
Zasilanie bateryjne (AA)

Więcej informacji

Czujnik CTW-03 służy do ciągłego monitorowania niebezpiecznego stężenia tlenku węgla w powietrzu. W momencie wykrycia niebezpiecznego stężenia urządzenie załącza alarm dźwiękowy i optyczny. Dzięki zasilaniu bateryjnemu urządzenie jest łatwe do umieszczenia w dowolnym miejscu gdyż nie musimy prowadzić żadnej instalacji. Wyposażony jest w zaawansowany czujnik elektrochemiczny oraz w układ autodiagnostyczny który sygnalizuje uszkodzenie czujnika oraz rozładowującą się baterię. Wyposażony jest dodatkowo w wyświetlacz LCD pokazujący stężenie tlenku węgla oraz komunikaty informacyjne. Posiada także dodatkowe funkcje takie jak pamięć zarejestrowanych stężeń gazu oraz pomiar temperatury.

Tlenek węgla potocznie zwany czadem jest gazem silnie trującym, bezbarwnym i bezwonnym, łatwo rozprzestrzeniającym się w powietrzu. Powstaje w wyniku niepełnego spalania paliw takich jak: drewno, olej,gaz, benzyna, nafta, propan, węgiel, ropa. Ponieważ gaz ten jest bezbarwny i bezwonny, tak ważne jest wczesne wykrywanie niebezpiecznego stężenia czadu w pomieszczeniach w których przebywamy gdyż stwarza on poważne zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Chroń siebie i swoją rodzinę przed cichym zabójcą!!

Każdy egzemplarz czujników czadu produkowanych przez firmę ZAMEL jest testowany w specjalistycznej komorze testowej i otrzymuje certyfikat poprawnej pracy (wykrywanie stężenia tlenku węgla na poziomie 300ppm w czasie poniżej 3 minut).

Cechy:
dodatkowo testowany w Polsce, certyfikat poprawnego wykrywania stężenia 300ppm w czasie poniżej 3 minut z wpisanym numerem seryjnym danego egzemplarza
zasilanie bateryjne (3 x AA)
sygnalizacja rozładowującej się baterii
funnkcja pomiaru temperatury
czujnik elektrochemiczny o zwiększonej żywotności (10 lat)
sygnalizacja optyczna alarmu
sygnalizacja uszkodzenia oraz zakończenia życia czujnika, (układ autodiagnostyczny)
Poziomy wykrywania tlenku węgla (zgodne z normą PN-EN50291-1:2010): • 50 ppm (w czasie do 90 minut) • 100 ppm ( w czasie do 40 minut) • 300 ppm ( w czasie do 3 minut)
wyświetlacz LCD pokazujący aktualny poziom stężenia czadu, temperaturę oraz komunikaty informacyjne
sygnalizacja dźwiękowa alarmu (85dB)
funkcja pamięci zarejestrowanych stężeń czadu

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Czujnik tlenku węgla (czadu) CTW-03 - zasilanie bateryjne (AA)

Czujnik tlenku węgla (czadu) CTW-03 - zasilanie bateryjne (AA)

Inne produkty w tej samej kategorii (10):

Order ask confirmed