Dekodery

-
Kategorie

Produkt dodany do oferty

Zobacz oferty

Dekodery Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • 81,22 zł

  99,90 zł brutto

  netto 81,22 zł

  1 szt
  EMOS
  J6015
  8592920105184
  DEKODER DVB-T2
  1 szt
 • Brak danych technicznych o produkcie.
  Mały ale bardzo zaawansowany odbiornik DVB-T i DVB-T2
  Ten bardzo mały set top box EM190-S (slim) jest idealnym rozwiązaniem do szpitali, hoteli, pensjonatów, domów opieki społecznej, w których są tysiące telewizorów bez obsługi DVB-T2. Wyposażenie tych miejsc w dekoder ze zdalnym sterowaniem oznacza wiele korzyści nie tylko dla starszych użytkowników, ale i dla monterów, którzy nie będą już musieli wielokrotnie wyjeżdżać na reklamacje od ludzi, którzy tylko źle podłączyli wejście do TV. Docenią go też wszyscy, którzy chcą korzystać tylko z jednego pilota zdalnego sterowania.

  Czujnik zewnętrzny w komplecie
  Dzięki jego niewielkim wymiarom ten set top box EMOS EM190-S można bardzo wygodnie umieścić z tyłu telewizora, co spowoduje, że stanie się niewidoczny. Trzeba tylko wyprowadzić zewnętrzny czujnik IR (kabelek o długości 1 m), zaprogramować uniwersalny pilot, a w menu wyłączyć przedni panel, aby nie zakłócał telewizora. Potem korzystamy już tylko z jednego pilota i nawet nie zauważamy, że mamy włączony jakiś dekoder. Odbiornik oczywiście zawiera również zintegrowany czujnik sygnałów IR i jeżeli odbiornik jest zainstalowany klasycznie pod telewizorem, nie jest konieczne odłączanie zewnętrznego czujnika IR.

  Łatwa instalacja
  EMOS EM190-S bez problemów podłączamy do jakiegokolwiek telewizora, anteny i innych urządzeń elektronicznych dzięki dużej ilości wejść i wyjść na jego tylnej stronie. Po podłączeniu łatwo też opanujecie jego uruchamianie – pomoże Wam w tym intuicyjne menu w wielu językach, przewodnik instalacyjny i automatyczne dostrajanie programów.

  Odtwarzajcie i nagrywajcie na USB
  Na przodzie tego modelu znajduje się wejście, do którego podłączamy USB albo dysk zewnętrzny (o pojemności do 1 TB). I w każdej chwili możecie oglądać swoje ulubione filmy albo seriale na szerokokątnym ekranie i bez reklam. Na USB można też nagrywać filmy z TV pracującego na 2 kanałach jednocześnie (w ramach jednego multipleksu). Początek i koniec nagrywania możecie sami sterować, albo można wykorzystać funkcję „timer“. Z jego pomocą nagrywanie włączy się i wyłączy automatycznie we właściwym czasie.

  Inteligentny pilot w komplecie
  Pilot o długim zasięgu znajdujący się w komplecie daje nam wiele możliwości. Za jego pośrednictwem można łatwo edytować programy, ustawiać swoje ulubione i otwierać 7 dniowy programowany przewodnik (EPG). Set-top box natychmiast reaguje na polecenia z pilota, i dlatego umożliwia bardzo szybkie przełączanie między kanałami. Pilot ma funkcję uczenia się, dzięki której łatwo programuje się przyciski z dotychczasowego pilota do telewizora i potem korzysta się już tylko z jednego pilota zdalnego sterowania.

  Multimedialne centrum
  To nie jest tylko taki zwyczajny set-top box, ale zaawansowane centrum multimedialne, które zaoferuje Wam tysiące godzin wspaniałej rozrywki. Oprócz wielu kanałów telewizyjnych dostroicie też wiele stacji radiowych, będziecie mogli odtwarzać filmy i muzykę z dysku USB albo skorzystać z prezentacji fotografii z towarzyszeniem muzyki.
  Ucieszy wszystkich świadomych rodziców
  Listę kanałów albo stacji nieodpowiednich dla dzieci można łatwo zablokować za pomocą ustawienia hasła. W ten sposób sami zdecydujecie o tym, co Wasze dziecko ogląda w telewizji. A jeżeli chcecie też kontrolować czas, który spędza przed ekranem, zainteresujcie się funkcją blokada rodzicielska. Cały set-top box możemy podporządkować hasłom dostępu.

  Set-top box z certyfikatem
  Tylko w cyfrowych odbiornikach TV z certyfikatem „DVB-T2 zweryfikowano“ macie pewność, że ten odbiornik rzeczywiście potrafi dekodować taki sposób nadawania. České Radiokomunikace a.s. udziela go tylko tym dekoderom, które przeszły niezależne testy. EMOS EM190-S H265 jest jednym z nich.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Order ask confirmed