Szpatuła pełni funkcję łopatki i noża do ciast lub tortów. Idealna do prac cukierniczych. Niezastąpiona przy tworzeniu, modelowaniu i dekoracji ciast i tortów. Niezwykle solidna oraz wygodna w użytkowaniu.
PRAKTYCZNA - Stalowa szpatuła kuchenna do prac cukierniczych o długości 41,5 cm i szerokości 3,5 cm. Przydatna w każdej kuchni. SOLIDNA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze, a rączka z wysokiej jakości tworzywa kolorze czarnym. UNIWERSALNA - Sprawdzi się do nakładania i rozprowadzania kremu. Może być używana jako nóż do krojenia oraz serowania ciast i deserów. WYGODNE UŻYTKOWANIE - Ergonomiczna rączka zapewnia wygodną i bezpieczną pracę. ŁATWA W CZYSZCZENIU - Mycie nie będzie stanowiło problemu. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Używamy plików cookie, aby poprawić jakość przeglądania, wyświetlać reklamy lub treści dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz analizować ruch na stronie.